پخش زنده
Home » اجتماعی و سیاسی » خبرگزاری فرانسه – گروه حقوق بشری: سپاه پاسداران ایران به خانواده معترض تیراندازی کرده و جسد را مصادره می کنند

خبرگزاری فرانسه – گروه حقوق بشری: سپاه پاسداران ایران به خانواده معترض تیراندازی کرده و جسد را مصادره می کنند

خبرگزاری فرانسه شنبه ۲۸ آبان نوشت، سپاه پاسداران ایران به خانواده معترض تیراندازی کرد ه و جسد را مصادره می کنند
گروه حقوق بشر هنگاو مستقر در نروژ گفت: شب گذشته پس از حمله نیروهای سپاه به بیمارستان شهید قلی پور بوکان، جسد شهریار محمدی را ضبط و مخفیانه دفن کردند.
هنگاو که ناظر تخلفات در مناطق کردنشین است، به خبرگزاری فرانسه گفت: «این نیروها به روی خانواده او آتش گشودند و دست کم پنج نفر را زخمی کردند.
فعالان، نیروهای امنیتی ایران را به انجام دفن مخفیانه معترضانی که کشته اند، متهم می کنند تا از تشدید خشونت بیشتر در مراسم تدفین آنها جلوگیری کنند.هنگاو روز شنبه گفت که نیروهای امنیتی همچنین به سمت معترضان در شهر دیواندره در استان کردستان تیراندازی کردند که در نتیجه آن تعدادی زخمی شدند….

بوکان – بامداد شنبه ۲۸ آبان
‏بیش از ۵۰ نفر از نیروهای سپاه پاسداران به بیمارستان قلی‌پور بوکان هجوم برده و پیکر شهریار محمدی را ربوده و ساعت ۱۱ شب مخفیانه دفن کرده‌اند. این نیروها در داخل محوطه بیمارستان به‌سوی خانواده محمدی تیراندازی کرده و دستکم ۵ نفر را مجروح کرده‌اند.

یکی دیگر از جوانان وطن به شهادت رسید

این تصویر شهریار محمدی در کنار پیکر بی‌جان دوستش محمد حسن زادە است کە ٢٥ آبان با شلیک وحوش سرکوبگر جمهوری شیطانی به شهادت رسید

امشب خبر رسیده که خود او را هم‌ وحوش رژیم کودک‌کش خامنه‌ای به‌قتل رساندند!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

زینب زمان فعال حقوق زنان : «در زمان بازداشت دو بار مجبورم کردند که کامل برهنه شوم.»

زینب زمان فعال حقوق زنان، دختر “حسین زمان” خواننده همراستا با افشای تعرضات جنسی به ...