پخش زنده
Home » اجتماعی و سیاسی » اعتراف رسانه های حکومتی به شکست سیاست حجاب اجباری

اعتراف رسانه های حکومتی به شکست سیاست حجاب اجباری

روزنامه حکومتی اعتماد آنلاین روز جمعه ۲۱مرداد به‌نقل از محمد اشرفی اصفهانی رئیس سابق هیأت بدوی تخلفات نهاد ریاست جمهوری رژیم نوشت: فضای مجازی پر است از صحنه‌هایی که مأمور نیروی انتظامی دختر خانمی که حجابش را رعایت نکرده با زور به داخل ماشین می‌برد. کدام شرع اسلام اجازه می‌دهد این کار انجام شود؟! وقتی ما جوانان را مجبور کنیم، نتیجه عکس گرفته می‌شود.

من تمام مسائل انقلاب اسلامی را حضور داشته‌ام و واقعاً دارم از این اوضاع و احوال رنج می‌برم.

این آخوند حکومتی در اذعان به مقاومت مردمی و زنان گفت: متأسفانه دستگاه‌های اجرایی یا فرهنگی ما طوری عمل کرده‌اند که تا از امر به معروف و نهی از منکر صحبت می‌کنیم بلافاصله ذهن مردم را به بحث حجاب منتقل می‌کند.

اما این‌که امر به معروف و نهی از منکر را به موضوع حجاب خلاصه کنیم، مسأله این نیست.

وی هم‌چنین مجبور به اعتراف به شکست رژیم در موضوع حجاب شد و گفت: دروغگویی و اختلاس از مصادیق امر به معروف و نهی از منکر است؛ نه این‌که بند کنیم به خانمی که مثلا چهار تار موی او از مقنعه در آمده است. کجای اسلام این جبر را گفته است؟! نتیجه این جبر، عکس قضیه است.

الآن دارم صحنه‌هایی را می‌بینم که یک عده جری می‌شوند و عده‌یی اگر معتقد به حجاب باشند و طور دیگری خودشان را نشان می‌دهند و لجاجت به خرج می‌دهند و می‌خواهند با این ماجرا به نظام ضربه بزنند.

افرادی که می‌خواهند آمر به معروف باشند خودشان باید آدم صالحی باشند. فضای مجازی پر است از صحنه‌هایی که مأمور نیروی انتظامی دختر خانمی که حجابش را رعایت نکرده با زور به داخل ماشین می‌برد. کدام شرع اسلام اجازه می‌دهد این کار انجام شود؟!

همه اینها خلاف شرع است و اثرات نامطلوب می‌گذارد و منجر می‌شود که خانواده این فرد جوان هم به‌طور کلی از دین فاصله بگیرند.

اشرفی اصفهانی به مقاومت مردمی اشاره کرد و گفت: گاهی در همین کلیپ ها می‌بینیم که بدحجابها و بی‌حجابها درگیر می‌شوند و چادر و روسری از سر هم می‌اندازند. اولاً توصیه شما به مردم چیست و ثانیا به‌نظر شما دود این درگیریهای مردم به چشم چه کسی خواهد رفت؟

ما الآن داریم می‌بینیم صحنه‌هایی که گاهی اتفاق می‌افتد و متأسفانه داستان عکس اتفاق می‌افتد. یعنی مردم نظاره‌گر طرفدار خانمی می‌شوند که حجاب او زیر سؤال رفته است.

آخوند اشرفی اصفهان در پایان به نمونه‌یی از خود اشاره کرد و گفت: خود من در این صحنه‌ها محکوم شدم و مردم من را محکوم کردند و نه تنها از من دفاع نکردند بلکه از آن خانم بد حجاب دفاع کردند. نباید این طور باشد، این اشتباه در کار ما است. چرا این طور عمل کرده‌ایم که نه تنها موفقیتی نصیب ما نشد بلکه ما آنجا زیر سؤال رفتیم و مورد نفرت و بازجویی قرار گرفتیم که به تو چه ربطی دارد؟!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

زینب زمان فعال حقوق زنان : «در زمان بازداشت دو بار مجبورم کردند که کامل برهنه شوم.»

زینب زمان فعال حقوق زنان، دختر “حسین زمان” خواننده همراستا با افشای تعرضات جنسی به ...