پخش زنده
Home » حقوق بشر » جزئیات «ضرب و شتم» عباس واحدیان؛ تلاش برای «حذف فیزیکی» زندانیان سیاسی

جزئیات «ضرب و شتم» عباس واحدیان؛ تلاش برای «حذف فیزیکی» زندانیان سیاسی

ضرب و شتم مجدد عباس واحدیان‌شاهرودی در زندان: جان این زندانی سیاسی در خطر است

عباس واحدیان شاهرودی، زندانی سیاسی و از امضاکنندگان بیانیه استعفای خامنه‌ای کودک کش طی هفته‌های اخیر مجددا و به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته و از دسترسی به داروهای ضروری محروم شده است.

این زندانی سیاسی زمانی که جهت تحویل داروهای خود به وکیل بند مراجعه می‌کند، با ممانعت وی جهت تحویل دارو مواجه شده و هنگامی که آقای واحدیان سعی در متقاعد کردن وکیل بند دارد، با حمله ناگهانی او‌ روبرو می‌شود و در همین حین چند تن از زندانیان مزدور وکیل بند نیز اقدام به ضرب و شتم آقای واحدیان همراه با فحش‌های رکیک می‌کنند.

پس از بروز درگیری و انتقال آقایان واحدیان‌شاهرودی و جواد لعل‌محمدی به سلول‌ انفرادی، مسئولان زندان دو تن از زندانیان جرائم خطرناک را به این سلول‌ها انتقال داده و مجددا آقای واحدیان را مورد ضرب و شتم شدید قرار می‌دهند.

بر اساس گفته‌های منابع مطلع، آقای واحدیان دچار کوفتگی و کبودی شدید از ناحیه سر و صورت و بینی و شکستگی چندین دندان شده و از دسترسی به خدمات درمانی محروم مانده است.

شاهرودی از برقراری تماس تلفنی و حق ملاقات با خانواده و دسترسی به داروهای ضروری بیماری اش محروم شده است.

این در حالی است که آقای واحدیان‌شاهرودی از بیماری‌های متعدد جسمانی رنج می‌برد و عدم دسترسی وی به دارو قطعا سلامت و جان این زندانی سیاسی را با خطر مواجه خواهد کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

زینب زمان فعال حقوق زنان : «در زمان بازداشت دو بار مجبورم کردند که کامل برهنه شوم.»

زینب زمان فعال حقوق زنان، دختر “حسین زمان” خواننده همراستا با افشای تعرضات جنسی به ...