پخش زنده
Home » اجتماعی و سیاسی » حمله مسلحانه به گشت انتظامی رژیم در راسک

حمله مسلحانه به گشت انتظامی رژیم در راسک

جوانان دلیر راسک در استان سیستان و بلوچستان امشب دوشنبه ۲۸آذر دو خودرو گشت نیروهای سرکوبگر انتظامی را به رگبار بستند. بر اثر این حمله دستکم ۳تن از ماموران مزدوران سرکوبگر خامنه‌ای مجروح و روانه بیمارستان شده‌اند.

بر اساس خبرهای رسیده افراد مسلح به دو خودروی یگان تکاوری راسک حدفاصل پل جکیگور تیراندازی کردند. در جریان تیراندازی افراد مسلح، یک خودروی یگان تکاوری منهدم و سه تن از نیروهای نظامی زخمی شدند. آمبولانس روستای جکیگور زخمیهای این درگیری را به بیمارستان ولایت راسک منتقل کرده است.

خبرگزاری سپاه پاسداران – فارس در گزارشی از حمله مسلحانه به خودروهای انتظامی در راسک نوشت: فرمانده پلیس شهرستان راسک گفته است که در ساعت ۱۹:۳۰ امشب در حین گشت‌زنی مأموران پلیس راسک، افراد مسلح به سمت خودروی پلیس تیراندازی کرده و ۳نفر از مأموران را مجروح کردند.

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس – تسنیم به‌نقل از فرمانده انتظامی شهرستان راسک نوشت:
در ساعت ۱۹ و ۳۰ امشب مأموران یگان تکاوری راسک در حال گشت‌زنی محور ایرانشهر به راسک در حوالی پل جکیگور بودند که افراد مسلح با حمله به سمت خودرو گشت مأموران تیراندازی کردند که در اثر آن تعداد سه نفر از تکاوران مجروح شدند.

خاطرنشان می‌شود صبح امروز دوشنبه ۲۸آذر ۱۴۰۱ در سراوان چهار پاسدار و بسیجی در درگیری مسلحانه به هلاکت رسیدند.

خبرگزاری رسمی رژیم ایرنا از هلاکت یک پاسدار بنام محمد گودرزی و سه بسیجی طرح سرکوب به نامهای رحیم بخش پرکی، حمیدرضا عابدی و محمود نیکخواه‌زاده خبر داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

زینب زمان فعال حقوق زنان : «در زمان بازداشت دو بار مجبورم کردند که کامل برهنه شوم.»

زینب زمان فعال حقوق زنان، دختر “حسین زمان” خواننده همراستا با افشای تعرضات جنسی به ...