پخش زنده
Home » اجتماعی و سیاسی » وبلاگ اینتلی تایمز اسرائیل: حمله پهپادی شامگاه شنبه «آزمایشگاه مواد و انرژی اصفهان» را هدف گرفت

وبلاگ اینتلی تایمز اسرائیل: حمله پهپادی شامگاه شنبه «آزمایشگاه مواد و انرژی اصفهان» را هدف گرفت

در حالی که مقام‌های جمهوری شیطانی مدعی «ناموفق» بودن حمله پهپادی و انفجار در یکی از مراکز مهمات‌سازی در اصفهان هستند، وبلاگ اینتلی تایمز در اسرائیل اعلام کرد که محل هدف قرار گرفته، «آزمایشگاه مواد و انرژی اصفهان» بوده است.

این وبلاگ که گزارش های اطلاعاتی منتشر می کند، نوشت که هدف حمله پهپادی شامگاه شنبه در اصفهان، «پژوهشگاه فضایی ایران» وابسته به وزارت دفاع بوده است.

اینتلی تایمز همچنین نوشت که زمان این حمله اتفاقی نبوده است و در پایان روزی انجام شد که علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی از نمایشگاه دستآوردهای صنعتی ایران، که شامل دستآوردهای پهپادی نیز بود دیدار کرد.

این رسانه ادامه داد: دو سال پیش هم، حمله به مزرعه سانتریفوژهای ایران درست در پایان همان روزی انجام شد که در صبح آن، حسن روحانی رییس‌جمهور وقت جمهوری اسلامی نمایشگاه دستآوردهای اتمی ایران را افتتاح کرده بود.

در پی وقوع انفجار در یکی از مراکز مهمات‌سازی در اصفهان، وزارت دفاع جمهوری اسلامی این ادعا را مطرح کرد که این مرکز هدف «حمله ناموفق» ریزپرنده‌ها قرار گرفته است.

وزارت دفاع در بیانیه‌ای انفجار این مرکز مهمات‌سازی در اصفهان را «حمله ناموفق» خواند و اعلام کرد: «این حمله با استفاده از ریزپرنده‌ها صورت گرفته که یکی از آنها مورد اصابت پدافند هوایی و دو فروند دیگر در تله‌های پدافندی گرفتار و منفجر شدند.»

این بیانیه افزود: «این تهاجم ناموفق تلفات جانی نداشته و آسیب جزیی به سقف کارگاه وارد نموده که خللی در تجهیزات و ماموریت‌های مجموعه ایجاد نکرده است.»

وزارت دفاع جمهوری اسلامی تاکید کرد: «این اقدامات کورکورانه تاثیری در تداوم مسیر پیشرفت کشور نخواهد داشت.»

پیش‌تر، خبرگزاری صداوسیمای جمهوری اسلامی از شنیده شدن صدای انفجار مهیبی در شهر اصفهان خبر داد و نوشت: «انفجار در یکی از مراکز مهمات‌سازی وزارت دفاع در اصفهان رخ داده و براساس اعلام معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان تلفات جانی نداشته است.»

ویدیویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده لحظه انفجار در یک مرکز مهمات‌سازی در اصفهان را نشان می‌دهد. شهروند اصفهانی در این ویدیو می‌گوید که علت انفجار برخورد یک پهپاد بوده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

زینب زمان فعال حقوق زنان : «در زمان بازداشت دو بار مجبورم کردند که کامل برهنه شوم.»

زینب زمان فعال حقوق زنان، دختر “حسین زمان” خواننده همراستا با افشای تعرضات جنسی به ...