پخش زنده
Home » اجتماعی و سیاسی » سناتور جیم ریش: خواسته‌های رژیم حاکم بر ایران باج خواهی است و در صورت توافق شکست بزرگی است برای دولت بایدن که در تاریخ ثبت خواهد شد

سناتور جیم ریش: خواسته‌های رژیم حاکم بر ایران باج خواهی است و در صورت توافق شکست بزرگی است برای دولت بایدن که در تاریخ ثبت خواهد شد

سناتور جیم ریش عضو ارشد کمیته روابط خارجی سنا، روز جمعه ۲۸مرداد، در رشته توئیتی سیاست دولت بایدن در رابطه با مذاکرات هسته‌یی با رژیم ایران را مورد انتقاد قرار داد و گفت: خواسته‌های رژیم حاکم بر ایران باج‌خواهی است.

عضو ارشد کمیته روابط خارجی سنا در حساب کاربری خود نوشت: جمهوری اسلامی برای تضمین برجام از دولت بایدن خواسته تا به تحقیقات آژانس بین‌المللی انرژی اتمی پایان دهد، از شرکت‌های غربی فعال در ایران محافظت کند و به رژیم حاکم بر ایران اجازه دهد تا در صورت خروج دولت آینده آمریکا از توافق، کار ساخت تسلیحات هسته‌یی را تسریع بخشد.

خواسته‌های رژیم جموری اسلامی، باج‌خواهی است و به‌عنوان یک شکست بزرگ، پس از خروج فاجعه‌بار از افغانستان، برای سیاست خارجی بایدن در تاریخ ثبت خواهد شد.

سناتور جیم ریش در ادامه نوشت: این معامله، امنیت شرکای ما و آمریکایی‌ها در منطقه را تهدید خواهد کرد. رژیم حاکم بر ایران هم‌چنان به طراحی ترور مقامات سابق آمریکایی، کمک به روسیه با پهپادهای مسلح برای حمله به اوکراین، و حمله به سربازان و دیپلمات‌های ما ادامه می‌دهد. لغو تحریم‌های جمهوری اسلامی تنها اقدامات تروریستی این رژیم را افزایش خواهد داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

زینب زمان فعال حقوق زنان : «در زمان بازداشت دو بار مجبورم کردند که کامل برهنه شوم.»

زینب زمان فعال حقوق زنان، دختر “حسین زمان” خواننده همراستا با افشای تعرضات جنسی به ...