پخش زنده
Home » اجتماعی و سیاسی » سردار پاسدار مجید خادمی (حسینی) رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران شد

سردار پاسدار مجید خادمی (حسینی) رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران شد

پس از برکناری حسین طائب از ریاست سازمان اطلاعات سپاه پاسداران و تغییر فرمانده «یگان حفاظت ولی امر»، روز دوشنبه ۶ تیر اعلام شد سردار پاسدار مجید خادمی نیز با حکم علی خامنه‌ای به ریاست «سازمان حفاظت اطلاعات سپاه» منصوب شده است.

پش از این عده ای از تحلیلگران گفته بودند در صورت اینکه، سردار سرتیپ پاسدار «ابراهیم جباری» که از ریاست «سپاه ولی امر» عزل شده بود، به ریاست حفاظت اطلاعات سپاه برگزیده نشود، نشانه این است که سیستم باید از تیم حسین طائب پاکسازی گردد، حال با انتخاب پاسدار خادمی به عنوان ریاست حفاظت اطلاعات سپاه مشخص می شود که جمهوری اسلامی تصمیم به پاکسازی کامل سیستم امنیتی از تیم حسین طائب گرفته است.

سایت های خبری حکومتی نوشتند که مجید خادمی جانشین محمد کاظمی شده است که اواخر هفته گذشته به ریاست سازمان اطلاعات سپاه منصوب شد. سرتیپ پاسدار مجید خادمی از سال ۹۷، رئیس «سازمان حفاظت اطلاعات وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح» بوده و پیش‌تر هم در مشاغلی چون جانشینی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران و جانشینی سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران بوده است.

سلسله تغییرات سازمان‌های امنیتی اطلاعاتی سپاه پاسداران از دوم تیر ماه آغاز شد که روابط عمومی سپاه پاسداران اعلام کرد محمد کاظمی جایگزین حسین طائب در سازمان اطلاعات سپاه شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

زینب زمان فعال حقوق زنان : «در زمان بازداشت دو بار مجبورم کردند که کامل برهنه شوم.»

زینب زمان فعال حقوق زنان، دختر “حسین زمان” خواننده همراستا با افشای تعرضات جنسی به ...