پخش زنده
Home » اجتماعی و سیاسی » تصمیم آمریکا برای اجرای شدید تحریم‌ها بر تجارت تسلیحات روسیه و ایران

تصمیم آمریکا برای اجرای شدید تحریم‌ها بر تجارت تسلیحات روسیه و ایران

کارن دانفرید دستیار وزیر خارجه آمریکا در مورد فروش سلاح توسط رژیم آخوندی به روسیه و محکومیت تلاشهای غیرقانونی روسیه برای ضمیمه کردن سرزمین اوکراین در کنفرانس مطبوعاتی خود گفت: ما فروش سلاحها به روسیه را برای ایران سخت‌تر می‌کنیم.

دستیار وزیر خارجه در امور اروپایی و یوروآسیا در پاسخ به این سؤال که «آیا راهی برای جلوگیری از ارائه پهپادها و حتی موشک‌های بالستیک ایران به روسیه وجود دارد؟» گفت: سلاح مشخصی که دیدیم برای این کار استفاده می‌شود همین پهپادها بوده‌اند. و آمریکا علیه هر کسی که به ایران کمک می‌کند تا این نوع حمایت نظامی از جنگ روسیه علیه اوکراین ارائه کند، تحریم‌هایی را اعمال خواهد کرد. ما به اجرای شدید تحریم‌های ایالات متحده بر تجارت تسلیحات روسیه و ایران ادامه خواهیم داد، فروش این سلاحها را برای ایران سخت‌تر می‌کنیم و در کنار شرکای خود در سراسر منطقه در برابر این تهدید ایران خواهیم ایستاد. این یک بخش از معادله است.

بخش دیگر معادله کمک به اوکراین برای دفاع از خود است. و آنچه در جدیدترین گروه تماس دفاعی اوکراین مشاهده کردید، تمرکز بر تلاش برای رساندن سیستم‌های دفاع هوایی هر چه بیشتر به اوکراین است تا به شما در دفاع از این زیرساخت حیاتی غیرنظامی کمک کند… 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

زینب زمان فعال حقوق زنان : «در زمان بازداشت دو بار مجبورم کردند که کامل برهنه شوم.»

زینب زمان فعال حقوق زنان، دختر “حسین زمان” خواننده همراستا با افشای تعرضات جنسی به ...