پخش زنده
Home » اجتماعی و سیاسی » نماینده سابق مجلس فرمایشی رژیم: بزرگترین فسادها در جمهوری اسلامی در همین دولت ابراهیم رئیسی اتفاق خواهد افتاد

نماینده سابق مجلس فرمایشی رژیم: بزرگترین فسادها در جمهوری اسلامی در همین دولت ابراهیم رئیسی اتفاق خواهد افتاد

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی عضو سابق مجلس فرمایشی رژیم ۲۵خرداد، در گفتگو با پایگاه تحلیلی دیدبان ایران به نوک کوه یخ مافیای فساد سردمداران حکومتی اعتراف کرد و اینکه «بزرگترین فسادها» در دولت رئیسی هستند.

وی در گفتگو با پایگاه خبری رژیم موسوم به دیدبان ایران در رابطه با فساد نهادینه شده سران نظام و افسارگسختگی و آشفته بازار دولت جلاد رئیسی پیرامون وضعیت از هم پاشیده نظام گفت:… الآن دیگر درگیری و دعوای فلانی و فلانی اصلاً مطرح نیست؛ موضوع نان و جان مردم است! دولت برای افزایش قیمت کالاها و حذف ارز ترجیحی و دست بردن در جیب مردم از مجلس مجوز گرفت! به‌محض انتشار سند بودجه ۱۴۰۱ حنجره‌ها‌یمان پاره شد بس که هوار زدیم که مگر می‌شود مالیات را از ۲۱۸میلیارد تومان به ۶۵۰هزار میلیارد تومان افزایش داد؟! این مصداق بارز زدن جیب مردم است! آقای نماینده‌ای که در کمال گستاخی و پررویی داد می‌زند که آهای مردم ایران ما پشت شما هستیم، چرا دروغ می‌گویی؟! تو به‌عنوان نماینده مجلس به دولت اجازه دادی که قیمت همه کالاها را افزایش دهد حالا حرف از مردم می‌زنی؟! همین آقای نیکزاد گفت وقتی به کلیات مجلس رأی دادید یعنی شما حذف ارز ترجیحی را پذیرفتید! آقای نماینده می‌گوید که یارانه باید ۶۰۰هزار تومان شود! مرد حسابی چرا آن‌قدر دروغگویی؟! مگر در بودجه چنین رقمی برای افزایش یارانه آورده شده؟! مردم دیگر از این اداهای پوپولیستی شما خوششان نمی‌آید! رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی توهین به شعور مردم ایران است. .

وی در پاسخ به دروغگویی پاسدار وحیدی مبنی بر این‌که «تنها قیمت ۴قلم کالا افزایش پیدا خواهد کرد» افزود:… هر کسی که این حرف دروغ را مطرح می‌کند، یکبار هم به آشپزخانه خانه خودش نرفته است! شما هر غذایی درست کنید، نیاز به روغن دارد! اغذیه فروشی‌ها در حال ورشکستگی و تغییر شغل هستند چون دیگر مردم توانایی خرید یک عدد ساندویچ را هم ندارند! آن‌قدر این فرد سخیفانه این حرف را می‌زند که حد ندارد! وقتی شما روغن را گران می‌کنید دیگر نمی‌توانید هوار بکشید که چرا لاستیک گران شد! استعفای عبدالملکی کافی نیست، او باید دادگاهی شود! اینجا مگر مهدکودک است؟! یک آدم متوهمی مثل عبدالملکی آمد همه چیز را به‌هم ریخت و رفت؛ به همین راحتی! چه کسی جوابگوی وضعیتی است که عبدالملکی برای کشور درست کرده؟! هر چقدر فحش و بد و بیراهی که به نظام و جمهوری اسلامی می‌دهند مقصرش عبدالملکی و دولت ابراهیم رئیسی است! مسئولان متوهم‌اند، مشکل روانی دارند و باید بروند تست سلامت روان بدهند. .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

زینب زمان فعال حقوق زنان : «در زمان بازداشت دو بار مجبورم کردند که کامل برهنه شوم.»

زینب زمان فعال حقوق زنان، دختر “حسین زمان” خواننده همراستا با افشای تعرضات جنسی به ...